KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8597030
*
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:54:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 19:48:48
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
5194 Dalahäst
modell äldre. Längd: 20 cm, höjd: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:55
-
5195 Ikon
1900-tal, 26x22 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:07
-
5094 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad R Cavaller, madon..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:35
-
5438 Parti linneduk..
olika storlekar & mönster
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:26
-
5084 Reliefplatta
metall, Susanna i badet, 11x16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:41
-
5037 Skulptur
+ kartusch, metall och trä. Höjd: 13-16 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:19
*
Skulptur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 19:48:48 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
5194 Dalahäst
modell äldre. Längd: 20 cm, höjd: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:55 -
5195 Ikon
1900-tal, 26x22 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:07 -
5094 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad R Cavaller, madon..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:35
-
5438 Parti linneduk..
olika storlekar & mönster
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:26 -
5084 Reliefplatta
metall, Susanna i badet, 11x16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:41 -
5037 Skulptur
+ kartusch, metall och trä. Höjd: 13-16 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:19